Kiedy łapiąc za kieszeń, nie czuję telefonu - wpadam w PANIKĘ!
Kiedy łapiąc za kieszeń, nie czuję telefonu - wpadam w PANIKĘ!
Dodano przez: Tomcio23

Komentarze

Zobacz również:


Porównanie...
Porównanie...
Kiedyś to bylo
Kiedyś to bylo
Pająk i koty -
Znam tego ziomka
Znam tego ziomka
Smuteczek ;-(
Smuteczek ;-(
Piekło
Piekło
Alimenty
Alimenty
Udawany nokaut koszykarza
Domyśl się
Domyśl się


kawusia wiocha