Kiedy łapiąc za kieszeń, nie czuję telefonu - wpadam w PANIKĘ!
Kiedy łapiąc za kieszeń, nie czuję telefonu - wpadam w PANIKĘ!
Dodano przez: Tomcio23

Komentarze

Zobacz również:


Jest fajnie
Jest fajnie
Fach w ręku
Fach w ręku
Mrówki vs Termity -
Okulary Jaruzelskiego
Okulary Jaruzelskiego
Pamiętaj o co walczysz
Pamiętaj o co walczysz
Pudelek na youtube
Pudelek na youtube
Tajne pokoje na Stadionie Narodowym
Szachy 5D, przyjaciele
Szachy 5D, przyjaciele


kawusia wiocha