A u mnie w zimę to klima na maxa była włączona i jeszcze okna otwarte
A u mnie w zimę to klima na maxa była włączona i jeszcze okna otwarte
Dodano przez: skibulek

Komentarze

Zobacz również:


Dobry ziomek
Dobry ziomek
Holowanie kota po dywanie -
Męty
Męty
Niestety
Niestety
Wciągnąłem się
Wciągnąłem się
Milenialski
Milenialski
Niezręczna sytuacja
Niezręczna sytuacja


kawusia wiocha