A u mnie w zimę to klima na maxa była włączona i jeszcze okna otwarte
A u mnie w zimę to klima na maxa była włączona i jeszcze okna otwarte
Dodano przez: skibulek

Komentarze

Zobacz również:


Szef
Szef
Awaria
Awaria
Rozmowa zwierząt -
Logo fejsa
Logo fejsa
Rozwija się
Rozwija się
Tak tak
Tak tak
Pułapka
Pułapka
Tak jeżdżą profesjonaliści
Tak to jest
Tak to jest


kawusia wiocha