Nie popieram wymierzania samemu kar, ale rozumiem. I jakoś nie żal mi jej ex.
Nie popieram wymierzania samemu kar, ale rozumiem. I jakoś nie żal mi jej ex.
Dodano przez: paurynka

Komentarze

Zobacz również:


Jest fajnie
Jest fajnie
Fach w ręku
Fach w ręku
Śmieszne szczekanie psa -
Okulary Jaruzelskiego
Okulary Jaruzelskiego
Pamiętaj o co walczysz
Pamiętaj o co walczysz
Pudelek na youtube
Pudelek na youtube
Tajne pokoje na Stadionie Narodowym
Szachy 5D, przyjaciele
Szachy 5D, przyjaciele


kawusia wiocha