Aborcja jest zła! No chyba, że chce się na niej zarobić.
Aborcja jest zła! No chyba, że chce się na niej zarobić.
Dodano przez: cinas1

Komentarze

Zobacz również:


Tak jak myślałem
Tak jak myślałem
Gdzie się podziały
Gdzie się podziały
Król Julian w realu -
Starość
Starość
XD.
XD.
Inflacja
Inflacja
Niee, tam nieee
Niee, tam nieee
Polscy trenerzy w akcji


kawusia wiocha