Za to paliwo z Biełgorodu to płatność w rublach czy w euro
Za to paliwo z Biełgorodu to płatność w rublach czy w euro
Dodano przez: narcyz

Komentarze

Zobacz również:


Dobry ziomek
Dobry ziomek
Żółw syjamski -
Męty
Męty
Niestety
Niestety
Wciągnąłem się
Wciągnąłem się
Milenialski
Milenialski
Niezręczna sytuacja
Niezręczna sytuacja


kawusia wiocha