Lecimy najszybciej w historii, a czy to źle że w dół.. To już kwestia spadochronu - chciałbym dodać że każdy mógł zakupić spadochron.
Lecimy najszybciej w historii, a czy to źle że w dół.. To już kwestia spadochronu - chciałbym dodać że każdy mógł zakupić spadochron.
Dodano przez: skibcio

Komentarze

Zobacz również:


Luz
Luz
Tego powinni uczyć w szkole
Tego powinni uczyć w szkole
Barowe wyścigi chomików -
Reklama
Reklama
Może do Egiptu na wakacje
Może do Egiptu na wakacje
Dysmózgia
Dysmózgia
I co tam lewaki
I co tam lewaki
Niepełnosprawny skater
Co za przypadek
Co za przypadek


kawusia wiocha