Lecimy najszybciej w historii, a czy to źle że w dół.. To już kwestia spadochronu - chciałbym dodać że każdy mógł zakupić spadochron.
Lecimy najszybciej w historii, a czy to źle że w dół.. To już kwestia spadochronu - chciałbym dodać że każdy mógł zakupić spadochron.
Dodano przez: skibcio

Komentarze

Zobacz również:


Porównanie...
Porównanie...
Kiedyś to bylo
Kiedyś to bylo
Pies na trampolinie -
Znam tego ziomka
Znam tego ziomka
Smuteczek ;-(
Smuteczek ;-(
Piekło
Piekło
Alimenty
Alimenty
Udawany nokaut koszykarza
Domyśl się
Domyśl się


kawusia wiocha