Lecimy najszybciej w historii, a czy to źle że w dół.. To już kwestia spadochronu - chciałbym dodać że każdy mógł zakupić spadochron.
Lecimy najszybciej w historii, a czy to źle że w dół.. To już kwestia spadochronu - chciałbym dodać że każdy mógł zakupić spadochron.
Dodano przez: skibcio

Komentarze

Zobacz również:


Szef
Szef
Awaria
Awaria
Karmienie kolibra z dłoni -
Logo fejsa
Logo fejsa
Rozwija się
Rozwija się
Tak tak
Tak tak
Pułapka
Pułapka
Tak jeżdżą profesjonaliści
Tak to jest
Tak to jest


kawusia wiocha