Lecimy najszybciej w historii, a czy to źle że w dół.. To już kwestia spadochronu - chciałbym dodać że każdy mógł zakupić spadochron.
Lecimy najszybciej w historii, a czy to źle że w dół.. To już kwestia spadochronu - chciałbym dodać że każdy mógł zakupić spadochron.
Dodano przez: skibcio

Komentarze

Zobacz również:


Słoneczko
Słoneczko
Pudżin
Pudżin
Śmieszne koty - kompilacja -
Ciepełko
Ciepełko
Dziwne
Dziwne
Geniusz
Geniusz
Lekarze w polsce
Lekarze w polsce
Watts Zap 19.03.2012
Lewaku
Lewaku


kawusia wiocha