Lecimy najszybciej w historii, a czy to źle że w dół.. To już kwestia spadochronu - chciałbym dodać że każdy mógł zakupić spadochron.
Lecimy najszybciej w historii, a czy to źle że w dół.. To już kwestia spadochronu - chciałbym dodać że każdy mógł zakupić spadochron.
Dodano przez: skibcio

Komentarze

Zobacz również:


Dobry ziomek
Dobry ziomek
Dziwne ryby -
Męty
Męty
Niestety
Niestety
Wciągnąłem się
Wciągnąłem się
Milenialski
Milenialski
Niezręczna sytuacja
Niezręczna sytuacja


kawusia wiocha