Takie zachowanie jest najgorsze.. A gorzej jak jest brak reakcji
Takie zachowanie jest najgorsze.. A gorzej jak jest brak reakcji
Dodano przez: Bartek

Komentarze

Zobacz również:


Jest fajnie
Jest fajnie
Fach w ręku
Fach w ręku
Przerażająco dziwnie gadające ptaszysko -
Okulary Jaruzelskiego
Okulary Jaruzelskiego
Pamiętaj o co walczysz
Pamiętaj o co walczysz
Pudelek na youtube
Pudelek na youtube
Tajne pokoje na Stadionie Narodowym
Szachy 5D, przyjaciele
Szachy 5D, przyjaciele


kawusia wiocha