Niemcy nie wiedzieli, że łamią embargo #oniNICnieWIEDZIELI. Więc kar pewnie nie będzie. No bo za co skoro "nie wiedzieli" (cóż. mają służby z kartonu i dużo kasy na kontach ;)
Niemcy nie wiedzieli, że łamią embargo #oniNICnieWIEDZIELI. Więc kar pewnie nie będzie. No bo za co skoro "nie wiedzieli" (cóż. mają służby z kartonu i dużo kasy na kontach ;)
Dodano przez: skibcio

Komentarze

Zobacz również:


Tak jak myślałem
Tak jak myślałem
Gdzie się podziały
Gdzie się podziały
Śmieszne koty - nowa kompilacja -
Starość
Starość
XD.
XD.
Inflacja
Inflacja
Niee, tam nieee
Niee, tam nieee
Polscy trenerzy w akcji


kawusia wiocha