Niemcy nie wiedzieli, że łamią embargo #oniNICnieWIEDZIELI. Więc kar pewnie nie będzie. No bo za co skoro "nie wiedzieli" (cóż. mają służby z kartonu i dużo kasy na kontach ;)
Niemcy nie wiedzieli, że łamią embargo #oniNICnieWIEDZIELI. Więc kar pewnie nie będzie. No bo za co skoro "nie wiedzieli" (cóż. mają służby z kartonu i dużo kasy na kontach ;)
Dodano przez: skibcio

Komentarze

Zobacz również:


Porównanie...
Porównanie...
Kiedyś to bylo
Kiedyś to bylo
Lis nurkuje w śniegu po mysz -
Znam tego ziomka
Znam tego ziomka
Smuteczek ;-(
Smuteczek ;-(
Piekło
Piekło
Alimenty
Alimenty
Udawany nokaut koszykarza
Domyśl się
Domyśl się


kawusia wiocha