Niemcy nie wiedzieli, że łamią embargo #oniNICnieWIEDZIELI. Więc kar pewnie nie będzie. No bo za co skoro "nie wiedzieli" (cóż. mają służby z kartonu i dużo kasy na kontach ;)
Niemcy nie wiedzieli, że łamią embargo #oniNICnieWIEDZIELI. Więc kar pewnie nie będzie. No bo za co skoro "nie wiedzieli" (cóż. mają służby z kartonu i dużo kasy na kontach ;)
Dodano przez: skibcio

Komentarze

Zobacz również:


Bagno biggly
Bagno biggly
Król Julian w realu -
Dr Przypał
Dr Przypał
Komputery kwantowe
Komputery kwantowe
Ok then
Ok then
3 Nokauty w 10 sekund
Majstersztyk
Majstersztyk
Ojoj XD
Ojoj XD


kawusia wiocha