Niemcy nie wiedzieli, że łamią embargo #oniNICnieWIEDZIELI. Więc kar pewnie nie będzie. No bo za co skoro "nie wiedzieli" (cóż. mają służby z kartonu i dużo kasy na kontach ;)
Niemcy nie wiedzieli, że łamią embargo #oniNICnieWIEDZIELI. Więc kar pewnie nie będzie. No bo za co skoro "nie wiedzieli" (cóż. mają służby z kartonu i dużo kasy na kontach ;)
Dodano przez: skibcio

Komentarze

Zobacz również:


Nie pykło
Nie pykło
Żyła złota
Żyła złota
Najlepiej wytresowane psy świata -
...
...
Poszukiwany
Poszukiwany
Jeden prosty trik
Jeden prosty trik
Poles
Poles
Szacun
Szacun
Nie warto na dwa razy chodzić
Nie warto na dwa razy chodzić


kawusia wiocha