Niemcy nie wiedzieli, że łamią embargo #oniNICnieWIEDZIELI. Więc kar pewnie nie będzie. No bo za co skoro "nie wiedzieli" (cóż. mają służby z kartonu i dużo kasy na kontach ;)
Niemcy nie wiedzieli, że łamią embargo #oniNICnieWIEDZIELI. Więc kar pewnie nie będzie. No bo za co skoro "nie wiedzieli" (cóż. mają służby z kartonu i dużo kasy na kontach ;)
Dodano przez: skibcio

Komentarze

Zobacz również:


Luz
Luz
Tego powinni uczyć w szkole
Tego powinni uczyć w szkole
Strach przed krową -
Reklama
Reklama
Może do Egiptu na wakacje
Może do Egiptu na wakacje
Dysmózgia
Dysmózgia
I co tam lewaki
I co tam lewaki
Niepełnosprawny skater
Co za przypadek
Co za przypadek


kawusia wiocha