Masz bombelka.. To wejdź do jakiegoś domu i go zajmij. Nic Ci nie zrobią
Masz bombelka.. To wejdź do jakiegoś domu i go zajmij. Nic Ci nie zrobią
Dodano przez: KOCUREK1970

Komentarze

Zobacz również:


Tak jak myślałem
Tak jak myślałem
Gdzie się podziały
Gdzie się podziały
Miś po obejrzeniu Kung Fu Pandy -
Starość
Starość
XD.
XD.
Inflacja
Inflacja
Niee, tam nieee
Niee, tam nieee
Polscy trenerzy w akcji


kawusia wiocha