Nie dość, że nasi dostają kasę od Orlenu za poprawianie jego wizerunku, to jeszcze mieli dostać 30 mln do podziału... jprd!
Nie dość, że nasi dostają kasę od Orlenu za poprawianie jego wizerunku, to jeszcze mieli dostać 30 mln do podziału... jprd!
Dodano przez: lost

Komentarze

Zobacz również:


Wspomnienia
Wspomnienia
Cokolwiek a sprawa Izraela
Cokolwiek a sprawa Izraela
Gadający pies -
Dzisiejsza młodzież
Dzisiejsza młodzież
Komar
Komar
Nadciągają upały
Nadciągają upały
Kto będzie gwiazdą Euro 2012 według Michała Wiśniewskiego?
Tymczasem w Waszyngtonie
Tymczasem w Waszyngtonie


kawusia wiocha