Nie dość, że nasi dostają kasę od Orlenu za poprawianie jego wizerunku, to jeszcze mieli dostać 30 mln do podziału... jprd!
Nie dość, że nasi dostają kasę od Orlenu za poprawianie jego wizerunku, to jeszcze mieli dostać 30 mln do podziału... jprd!
Dodano przez: lost

Komentarze

Zobacz również:


Tak jak myślałem
Tak jak myślałem
Gdzie się podziały
Gdzie się podziały
Wzruszająca historia psa -
Starość
Starość
XD.
XD.
Inflacja
Inflacja
Niee, tam nieee
Niee, tam nieee
Polscy trenerzy w akcji


kawusia wiocha