Nie dość, że nasi dostają kasę od Orlenu za poprawianie jego wizerunku, to jeszcze mieli dostać 30 mln do podziału... jprd!
Nie dość, że nasi dostają kasę od Orlenu za poprawianie jego wizerunku, to jeszcze mieli dostać 30 mln do podziału... jprd!
Dodano przez: lost

Komentarze

Zobacz również:


Luz
Luz
Tego powinni uczyć w szkole
Tego powinni uczyć w szkole
Atak dużego pająka -
Reklama
Reklama
Może do Egiptu na wakacje
Może do Egiptu na wakacje
Dysmózgia
Dysmózgia
I co tam lewaki
I co tam lewaki
Niepełnosprawny skater
Co za przypadek
Co za przypadek


kawusia wiocha