Nie dość, że nasi dostają kasę od Orlenu za poprawianie jego wizerunku, to jeszcze mieli dostać 30 mln do podziału... jprd!
Nie dość, że nasi dostają kasę od Orlenu za poprawianie jego wizerunku, to jeszcze mieli dostać 30 mln do podziału... jprd!
Dodano przez: lost

Komentarze

Zobacz również:


Realizm
Realizm
Rebus
Rebus
Sprytne ratowanie jelenia -
Warto
Warto
To były czasy
To były czasy
Piłka nożna
Piłka nożna
To tak nie działa synek
To tak nie działa synek
Samochód medyczny Formuły 1 na sezon 2012
Michał
Michał


kawusia wiocha