Kazik po 7 latach pracy w Komendzie Miejskiej Policji w Koszalinie przeszedł na psią emeryturę
Kazik po 7 latach pracy w Komendzie Miejskiej Policji w Koszalinie przeszedł na psią emeryturę
Dodano przez: Dorotka

Komentarze

Zobacz również:


Dobry ziomek
Dobry ziomek
Barowe wyścigi chomików -
Męty
Męty
Niestety
Niestety
Wciągnąłem się
Wciągnąłem się
Milenialski
Milenialski
Niezręczna sytuacja
Niezręczna sytuacja


kawusia wiocha