Kara nałożona na urząd ministra, a nie na samą osobę Adama Niedzielskiego. Przez to w praktyce zapłaci ją resort, a zatem podatnicy.
Kara nałożona na urząd ministra, a nie na samą osobę Adama Niedzielskiego. Przez to w praktyce zapłaci ją resort, a zatem podatnicy.
Dodano przez: lichu46126

Komentarze

Zobacz również:


Luz
Luz
Tego powinni uczyć w szkole
Tego powinni uczyć w szkole
Pandy na zjeżdzalni -
Reklama
Reklama
Może do Egiptu na wakacje
Może do Egiptu na wakacje
Dysmózgia
Dysmózgia
I co tam lewaki
I co tam lewaki
Niepełnosprawny skater
Co za przypadek
Co za przypadek


kawusia wiocha