Można też po prostu szczerze ze sobą porozmawiać, co nas rani, ale tak jest fajniej.
Można też po prostu szczerze ze sobą porozmawiać, co nas rani, ale tak jest fajniej.
Dodano przez: Smad

Komentarze

Zobacz również:


Jest fajnie
Jest fajnie
Fach w ręku
Fach w ręku
Szok niedźwiadka -
Okulary Jaruzelskiego
Okulary Jaruzelskiego
Pamiętaj o co walczysz
Pamiętaj o co walczysz
Pudelek na youtube
Pudelek na youtube
Tajne pokoje na Stadionie Narodowym
Szachy 5D, przyjaciele
Szachy 5D, przyjaciele


kawusia wiocha