Można też po prostu szczerze ze sobą porozmawiać, co nas rani, ale tak jest fajniej.
Można też po prostu szczerze ze sobą porozmawiać, co nas rani, ale tak jest fajniej.
Dodano przez: Smad

Komentarze

Zobacz również:


Relaksik
Relaksik
Szpital
Szpital
Uśmiech szczęśliwego psa -
I to z samego 800 plus XD
I to z samego 800 plus XD
Porównanie
Porównanie
I biznes się kręci
I biznes się kręci
TDub i jego wsady
Pies
Pies


kawusia wiocha