Właściciel Sushi baru w Łodzi zagroził swojemu pracownikowi nie wypłaceniem pensji za to, że jeden z klientów wystawił negatywną opinię o barze na Map Google
Właściciel Sushi baru w Łodzi zagroził swojemu pracownikowi nie wypłaceniem pensji za to, że jeden z klientów wystawił negatywną opinię o barze na Map Google
Dodano przez: scoobaniec

Komentarze

Zobacz również:


Słoneczko
Słoneczko
Pudżin
Pudżin
Zdenerowowane osy po wybuchu ładunku -
Ciepełko
Ciepełko
Dziwne
Dziwne
Geniusz
Geniusz
Lekarze w polsce
Lekarze w polsce
Watts Zap 19.03.2012
Lewaku
Lewaku


kawusia wiocha