Właściciel Sushi baru w Łodzi zagroził swojemu pracownikowi nie wypłaceniem pensji za to, że jeden z klientów wystawił negatywną opinię o barze na Map Google
Właściciel Sushi baru w Łodzi zagroził swojemu pracownikowi nie wypłaceniem pensji za to, że jeden z klientów wystawił negatywną opinię o barze na Map Google
Dodano przez: scoobaniec

Komentarze

Zobacz również:


Luz
Luz
Tego powinni uczyć w szkole
Tego powinni uczyć w szkole
Tak zagania się kaczki w Afryce -
Reklama
Reklama
Może do Egiptu na wakacje
Może do Egiptu na wakacje
Dysmózgia
Dysmózgia
I co tam lewaki
I co tam lewaki
Niepełnosprawny skater
Co za przypadek
Co za przypadek


kawusia wiocha