Właściciel Sushi baru w Łodzi zagroził swojemu pracownikowi nie wypłaceniem pensji za to, że jeden z klientów wystawił negatywną opinię o barze na Map Google
Właściciel Sushi baru w Łodzi zagroził swojemu pracownikowi nie wypłaceniem pensji za to, że jeden z klientów wystawił negatywną opinię o barze na Map Google
Dodano przez: scoobaniec

Komentarze

Zobacz również:


Tak jak myślałem
Tak jak myślałem
Gdzie się podziały
Gdzie się podziały
Chester - nietypowo sikający pies -
Starość
Starość
XD.
XD.
Inflacja
Inflacja
Niee, tam nieee
Niee, tam nieee
Polscy trenerzy w akcji


kawusia wiocha