Właściciel Sushi baru w Łodzi zagroził swojemu pracownikowi nie wypłaceniem pensji za to, że jeden z klientów wystawił negatywną opinię o barze na Map Google
Właściciel Sushi baru w Łodzi zagroził swojemu pracownikowi nie wypłaceniem pensji za to, że jeden z klientów wystawił negatywną opinię o barze na Map Google
Dodano przez: scoobaniec

Komentarze

Zobacz również:


Już nie ma odwrotu
Już nie ma odwrotu
Co może pójść nie tak
Co może pójść nie tak
Kot błagający o jedzenie -
Elegancko
Elegancko
Fuj
Fuj
Humor
Humor
Idiokracja 2026
Idiokracja 2026
Jazda jazda jazda
Jazda jazda jazda
Zakupy
Zakupy


kawusia wiocha