Właściciel Sushi baru w Łodzi zagroził swojemu pracownikowi nie wypłaceniem pensji za to, że jeden z klientów wystawił negatywną opinię o barze na Map Google
Właściciel Sushi baru w Łodzi zagroził swojemu pracownikowi nie wypłaceniem pensji za to, że jeden z klientów wystawił negatywną opinię o barze na Map Google
Dodano przez: scoobaniec

Komentarze

Zobacz również:


Wspomnienia
Wspomnienia
Cokolwiek a sprawa Izraela
Cokolwiek a sprawa Izraela
Kotek kontra elektryczna szczoteczka do zębów -
Dzisiejsza młodzież
Dzisiejsza młodzież
Komar
Komar
Nadciągają upały
Nadciągają upały
Kto będzie gwiazdą Euro 2012 według Michała Wiśniewskiego?
Tymczasem w Waszyngtonie
Tymczasem w Waszyngtonie


kawusia wiocha