Dobrze, że przez 3 ostatnie lata byłem w więzieniu.
Dobrze, że przez 3 ostatnie lata byłem w więzieniu.
Dodano przez: LilMa

Komentarze

Zobacz również:


Porównanie...
Porównanie...
Kiedyś to bylo
Kiedyś to bylo
Wszędzie, tylko nie tam! -
Znam tego ziomka
Znam tego ziomka
Smuteczek ;-(
Smuteczek ;-(
Piekło
Piekło
Alimenty
Alimenty
Udawany nokaut koszykarza
Domyśl się
Domyśl się


kawusia wiocha