Czy wy też sądzicie że macie o 16 przedmiotów w szkole za dużo? napisałem 16 bo większośćz was pewnie ma 17 przedmiotów a jedynym fajnym przedmiotem w szkole jest W-F
Czy wy też sądzicie że macie o 16 przedmiotów w szkole za dużo? napisałem 16 bo większośćz was pewnie ma 17 przedmiotów a jedynym fajnym przedmiotem w szkole jest W-F
Dodano przez: strokez

Komentarze

Zobacz również:


Szef
Szef
Awaria
Awaria
Szczeniak vs. lustro -
Logo fejsa
Logo fejsa
Rozwija się
Rozwija się
Tak tak
Tak tak
Pułapka
Pułapka
Tak jeżdżą profesjonaliści
Tak to jest
Tak to jest


kawusia wiocha