Moje życie nie ma sensu!!! czasami mam ochote wpaść pod auto mysląc że bez zemnie będzie innym lepiej!
Moje życie nie ma sensu!!! czasami mam ochote wpaść pod auto mysląc że bez zemnie będzie innym lepiej!
Dodano przez: Madzia3578

Komentarze

Zobacz również:


Ciepło
Ciepło
Kiedyś to było
Kiedyś to było
Kot cwaniak -
Ale fajnie
Ale fajnie
Zakup z temu
Zakup z temu
I tak nikt nie uwierzy
I tak nikt nie uwierzy
Hat-trick Radosława Majewskiego w Anglii


kawusia wiocha