Kupowanie na wynajem też niczego nie tłumaczy. Ludzi jest mniej, a mieszkań więcej. Jak to się dzieje?
Kupowanie na wynajem też niczego nie tłumaczy. Ludzi jest mniej, a mieszkań więcej. Jak to się dzieje?
Dodano przez:

Komentarze

Zobacz również:


Bagno biggly
Bagno biggly
Tygodniowy kotek Sfinks -
Dr Przypał
Dr Przypał
Komputery kwantowe
Komputery kwantowe
Ok then
Ok then
3 Nokauty w 10 sekund
Majstersztyk
Majstersztyk
Ojoj XD
Ojoj XD


kawusia wiocha