Mamo, urodziłaś mnie za niskiego do tej wagi...
Mamo, urodziłaś mnie za niskiego do tej wagi...
Dodano przez: kris1982

Komentarze

Zobacz również:


Relaksik
Relaksik
Szpital
Szpital
Aligator kontra arbuz -
I to z samego 800 plus XD
I to z samego 800 plus XD
Porównanie
Porównanie
I biznes się kręci
I biznes się kręci
TDub i jego wsady
Pies
Pies


kawusia wiocha