Zróbmy łatwo omijalne sankcje. Torpedujmy wysiłki. Apelujmy o powrót Nord Stream 2, bo "sankcje nie działają, a Niemcy cierpią niewyobrażalne katusze"
Zróbmy łatwo omijalne sankcje. Torpedujmy wysiłki. Apelujmy o powrót Nord Stream 2, bo "sankcje nie działają, a Niemcy cierpią niewyobrażalne katusze"
Dodano przez: narcyz

Komentarze

Zobacz również:


Już nie ma odwrotu
Już nie ma odwrotu
Co może pójść nie tak
Co może pójść nie tak
Szok niedźwiadka -
Elegancko
Elegancko
Fuj
Fuj
Humor
Humor
Idiokracja 2026
Idiokracja 2026
Jazda jazda jazda
Jazda jazda jazda
Zakupy
Zakupy


kawusia wiocha