Gdybym żył w USA, zakupy robiłbym tylko przez internet.
Gdybym żył w USA, zakupy robiłbym tylko przez internet.
Dodano przez: delilah

Komentarze

Zobacz również:


Omnomnom
Omnomnom
Patyk
Patyk
Śpiący pies -
Scorcio
Scorcio
Prognoza na najbliższe dni
Prognoza na najbliższe dni
Potężna babcia
Potężna babcia
Poltergeist
Poltergeist
Ciekawa zagrywka w meczu koszykówki
Penkanie czterech liter
Penkanie czterech liter


kawusia wiocha