Lubię ten stan gdy wypiję a na drugi dzień nic nie pamiętam bo wtedy jest zaje***cie. Tylko są minusy tego stanu każdy coś potem do mnie ma. A jak zwykle nie wiem o chodzi. Więc dziewczyno lub chłopaku pilnuj się gdy pijesz.
Lubię ten stan gdy wypiję a na drugi dzień nic nie pamiętam bo wtedy jest zaje***cie. Tylko są minusy tego stanu każdy coś potem do mnie ma. A jak zwykle nie wiem o chodzi. Więc dziewczyno lub chłopaku pilnuj się gdy pijesz.
Dodano przez: klaudiak76

Komentarze

Zobacz również:


Realizm
Realizm
Rebus
Rebus
Atak dużego pająka -
Warto
Warto
To były czasy
To były czasy
Piłka nożna
Piłka nożna
To tak nie działa synek
To tak nie działa synek
Samochód medyczny Formuły 1 na sezon 2012
Michał
Michał


kawusia wiocha